Послуги з ремонту та регулювання


Чому ми


Якість

Команда професіоналів виконує ремонт та регулювання вікон будь-якої складності з використанням високоякісних матеріалів.

Для дома і бізнеса

Надаємо знижки на великі обсяги робіт з можливістю оплати за безготівковим розрахунком з ПДВ та всім пакетом документів.

Ціна

Ми пропонуємо доступні ціни на ремонтні роботи. Надаємо гнучку систему знижок та бонусну програму.
майстер з ремонту вікон

ВІДМІННІ МАЙСТРИ З РЕГУЛЮВАННЯ ВІКОН З ХОРОШИМИ ЦІНАМИ

Ми завжди намагаємось запропонувати нашим замовникам найкращий варіант за помірну плату

Зв'яжіться з нами
Наші партнери

 

Регулировка окон Киев, регулировка металлопластикового окна

Регулювання Вікон Київ

Металопластикові вікна – незамінний атрибут сучасного житла. Вони герметичні, міцні, звуконепроникні, елементарні у догляді, відмінно зберігають мікроклімат у кімнаті та відрізняються лаконічною візуальною привабливістю. Але подібні конструкції з часом вимагають підвищеної уваги. Регулювання вікон – обов’язковий захід, який має проводитись регулярно. Майстри нашої компанії настійно зроблять регулювання пластикових вікон точно, якісно хорошим цінам . Чим раніше ви звернетеся до фахівця, тим дешевше може обійтися ремонт.

НАСТРОЮВАННЯ ПВХ ВІКОН

Как правило, регулировку окон проводят не реже одного-двух раз в год – выполняя это условие, владелец получит долго и безукоризненно работающие конструкции, регулярное обслуживание дешевле чем редкие, но полномасштабные ремонты. Бывает, что система остекления сама подсказывает хозяину о необходимости ее регулировки. Настройка евроокон – это недорого, такая процедура необходима, если проявляются следующие неполадки:

  • Протяги.Явні продування говорять про втрату герметичності системи. Дана ознака супроводжується також наявністю вуличних шумів, чітко чутних у кімнаті, появою пильного шлейфу, що осідає на підвіконні та предметах, розташованих поруч із вікном, конденсату, що рясно випадає на шибках. Грамотне регулювання вікон, напевно, усуне проблему.
  • Некоректне функціонування.Вікно припиняє виконувати свої функції – не повністю закривається, не активується режим провітрювання, стулки неможливо відкрити. У таких випадках однозначно потрібне втручання спеціаліста – правильне регулювання.
  • Поломки фурнітури вікна. Комплектуючі – ручки, замки, петлі та інші деталі фурнітури допомагають вікну виконувати свої безпосередні функції і є невід’ємною складовою системи скління. Якщо ручка прокручується або заклинює, замок не працює, а петлі скриплять – це означає, що ситуація сама не виправиться, а лише погіршиться. Телефонуйте фахівцям : регулювання, ремонт вікон – наш профіль!

Крім зазначених випадків, регулювання вікон потрібне у перехідні сезонні періоди – осінь-зима або весна-літо. Саме у міжсезоння потрібно посилити або, навпаки, послабити притиск стулок до рами.

регулювання пластикових вікон Київ, регулювання металопластикових вікон
ремонт та регулювання вікон, металопластикові вікна регулювання
Профілактичне регулювання металопластикових вікон не дозволить проблемі замаскуватися, поступово виводячи з ладу суміжні механізми

Для моделей ПВХ-вікон, що належать до бюджетного сегменту, потрібне регулювання двічі на рік. Іншим, більш дорогим виробам досить одного разу (за умови відсутності тривожних сигналів, описаних вище).

Що включає послуга регулювання металопластикових вікон

Звернувшись до фахівців сервісного центру ОкнаГолд, споживач отримає якісні послуги з регулювання вікон за чудовою ціною:

  • Діагностичні заходи. Це обов’язковий етап, без якого не розпочинається жоден вид діяльності. Після того як майстер виявить проблему і визначиться з фронтом робіт, він приступить до усунення несправностей та коректного регулювання віконних конструкцій.
  • Гармонізація стулок та рами. У процес входить регулювання стулки пластикового вікна, оскільки саме її перекіс провокує продування та заклинювання. Примітно, що у громадських приміщеннях виходу вікна з ладу може сприяти людський фактор – застосування сили під час закривання/відкриття або підкладання під стулку сторонніх предметів. Також до популярних причин, що призводять до такої ситуації, належать технологічне просідання будівлі.
  • Ремонт, регулювання або заміна фурнітури. Комплектуючі вікон завжди беруть на себе основний удар, оскільки м’язове навантаження припадає саме на ручки та замки. Петлі виходять з ладу під вагою важкого металопластикового профілю, а також за відсутності мастила.
  • Робота з ущільнювачем. Він часто псується від неправильного догляду – розтріскується, пересихає та лопається. Майстер обов’язково очистить і змаже ущільнювач ПВХ вікна, а якщо потрібно, перекатає його по периметру заново. Гума більше не виконує своїх функцій? Значить, вікно неминуче втратить герметичність та почне промерзати.

ВікнаГолд – ремонт та регулювання вікон за розумну вартість. Ми регулюємо пластикові вікна на совість: звертайтеся до нас і ваша система скління працюватиме ідеально!

© 2022 OknaGold. All Rights Reserved.