Переробка вікон

Функціонал та конфігурація вікна припинили вас радувати? При покупці виробу довелося заощадити, а тепер бажаєте отримати те, що хочеться? Рішення очевидне – необхідна переробка вікон! Модернізація набагато вигідніша за заміну, тому сміливо звертайтеся до майстрів Окнаголд – з ними ваше вікно набуде нового життя!

Переробка пластикового вікна: варіативність вибору

Досвід наших фахівців у цій галузі вражає, а варіантів переробки ПВХ-систем існує маса – тож вибір за покупцем. Представляємо найбільш популярні тренди віконної модифікації:

 • Доповнення кватирками. Багато хто не мислить життя без характерного отвору і тільки таким способом провітрює кімнату, тому врізання кватирок – затребуваний варіант.
 • Додавання імпостів. Суцільна рама, якій потрібна переробка у двостулкову, часто необхідна на поверхах вище другого – шибки у таких вікнах простіше та безпечніше мити. Заміна глухого склопакета на стулку також потрібна, якщо в період установки конструкції не було фінансової можливості зробити її відкритою.
 • Функційна переробка. Цей вид модернізації – безодня можливостей. Створення вікна, наприклад, може відкриватися будь-куди: убік, вгору або розсуватися, як двері в купе поїзда.
 • Інтеграція стулок. Особливо необхідна у цілодобових магазинах, аптеках та інших установах, що працюють уночі. Маленька стулка вікна, вставлена ​​у велику, дозволяє забезпечити працівникові відносну безпеку, не випускає із приміщення тепло взимку та восени, та кондиціоновану прохолоду влітку.
 • Забезпечення вентиляції. Зазвичай потрібен на кухонних площах або приміщеннях, де часто курять. Для кращого повітрообміну у вікна вставляють спеціальні клапани або вентиляційні шахти.
 • Переробка склопакетів. Їх доповнюють енергозберігаючими камерами, щоб привнести до приміщення більше тепла та затишку, а також знизити цифри у рахунках за опалення.

Додати кватирку пластикове вікно ціна, переробити вікно

Переробка вікон або заміна стулки пластикового вікна може включати різні доповнення і поліпшення у вигляді доводчиків, замків-антидіток, обмежувачів, блокаторів, установки москітних сіток та інших компонентів.

Потрібна переробка вікна? Звертайтеся до нас!

Послугами нашого сервіс-центру користуються власники маркетів, господарі домоволодінь, дач та типових квартир. Робота майстрів Окнаголд відрізняється від інших важливим нюансом – незадоволених клієнтів у нас немає! Що ви отримаєте в результаті звернення до компанії (ремонт, монтаж, переробка – повний спектр послуг вказано на навігаційній панелі):

 • Гарантію якості роботи, підкріплену договором.
 • Чітке дотримання термінів виконання замовлення.
 • Оперативну роботу та бездоганний результат.
 • Комплектуючі від світових брендів.
 • Доступну вартість переробки та інших видів послуг.

Переробка вікон – захід, виправданий високою якістю, прийнятною ціною та невеликими витратами часу. Знами возможны любые преобразования!

© 2022 OknaGold. All Rights Reserved.