Ремонт вікон у Києві

Безумовно, своєчасний ремонт та регулювання вікон фахівцем допоможуть зберегти засоби та здоров’я та спокій близьких людей. Всі перелічені нижче фактори красномовно свідчать про те, що слід звернутися до майстра:

  • Продування
  • Поломка фурнітури
  • Погана звукоізоляція
  • Цвіль та грибок

Отже, під ремонтом вікна мається на увазі:

  • Регулювання стулки
  • Чистка, ремонт, заміна фурнітури
  • Чистка, мастило, заміна ущільнювача
  • Заміна склопакетів та штапиків
  • Герметизація щілин

Регулювання стулки вікна ціна

Насамперед, коли до нас звертаються з певною проблемою, майстри завжди проводять повну діагностику стану вікон. Часто за однією несправністю ховаються дещо інші.

Вартість ремонту вікон

Якісним вікнам буде достатньо перевірки та регулювання стулки не частіше ніж один раз на рік. А ось дешеві неякісні склопакети швидко стають непридатними, і вартість ремонту може перевищувати вартість нового вікна. Вікна від забудовника потребують заміни фурнітури та ущільнювача, оскільки при будівництві найчастіше використовуються матеріали низької якості.

Ми не рекомендуємо займатися ремонтом вікон самостійно. Сучасні склопакети мають складний пристрій, який легко зашкодити. Дилетанти або майстри низької кваліфікації, які працюють за невелику плату, не виконують належним чином. Тому якщо Ви звернетеся з проблемою продування, то швидше за все вам просто поміняють гумки та відрегулюють притискання. Крім того, не всі майстри знають, що ремонт пластикових вікон відрізняється від ремонту алюмінієвих вікон.

У той час як продування може бути наслідком поломки фурнітури або неякісної установки склопакета. Якщо Ви помітили будь-яку проблему з вікнами, одразу звертайтеся до фахівців. Швидше за все, згодом стан погіршиться, що поведе у себе великі витрати.

Майстер з ремонту вікна

У нашій компанії працюють лише кваліфіковані спеціалісти. Ми надаємо ремонт металопластикових та пластикових вікон. На ринку послуг вже 13 років. Всі наші майстри регулярно проходять перепідготовку, так як технології не стоять на місці і влаштування вікон постійно ускладнюється і вдосконалюється. Проблема вирішується за допомогою комплексу заходів до її усунення. Отже, наша головна мета – вирішити проблему клієнта!

Безумовно, ремонт виконується у найкоротший термін, що особливо важливо для комфорту наших клієнтів.

Ціна ремонту вікон розраховується індивідуально кожного клієнта. Також наша політика цін є максимально прозорою — у кошторисі буде вказано за що і кому ви заплатили. Зателефонуйте та уточніть ціни ремонту вікон у менеджеров компании.

© 2022 OknaGold. All Rights Reserved.