Ремонт пластикових вікон Позняки

 

Зручність та ефективність металопластикових вікон доведено на практиці. Але якими б надійними не були конструкції, згодом їм потрібна профілактика. У сервісному центрі “Вікнаголд” працюють професійні співробітники, здатні вирішити будь-яку проблему, пов’язану з ПВХ-системами (регулювання, ремонт тощо).

Ми надаємо послуги ремонту вікон у Києві вже понад 15 років! Працюємо за офіційними договорами та даємо гарантію на всі послуги та комплектуючі. Орієнтовний прайс на послуги майстрів з налаштування вікон на Позняках ви знайдете нижче. Точна вартість регулювання або ремонту вікна залежить від об’єктивних факторів.

Ми забезпечуємо найвищу якість і при цьому абсолютно прийнятну вартість ремонту та регулювання вікон. Якщо Ви не знайшли в прайсі необхідної вам послуги, просто зателефонуйте та швидко та зручно уточніть ціни на регулювання вікон на Позняках, а також на послуги налаштування або ремонту пластикових вікон або балконних дверей у менеджерів компанії

 

Прайс із цінами на ремонт вікон

 

АКЦІЇ/ ПОСЛУГИ Ціна (грн)
Онлайн-консультація фахівця 0
Виїзд майстра на Позняках *0
Діагностика вікна на Позняках *0
*При замовленні послуг
Ремонт та Регулювання Вікон на Позняках Ціна (грн)
Аварійне відкриття пластикового вікна 350
Перебрати фурнітуру пластикового, алюмінієвого, євродерев’яного вікна від 300-600
Регулювання стулки пластикових, алюмінієвих, євродерев’яних балконних дверей 100
Регулювання пластикових дверей (вхідних) 250
Регулювання вхідних алюмінієвих дверей 400
Регулювання вхідних пластикових штульпових дверей 400
Регулювання вхідних алюмінієвих штульпових дверей 700
Регулювання стулки металопластикового, алюмінієвого, євродерев’яного вікна 100
Заміна Ущільнювача на Позняках Ціна (грн)
Ущільнювач чорний/сірий SALAMANDER, VEKA, REHAU (за м/погонний) 45
Ущільнювач для алюмінієвого вікна від 60

Несправності, що часто зустрічаються

Несправності вікон часто пов’язані з часом та умовами експлуатації. Наша компанія виконує ремонт металопластикових вікон на Позняках із дотриманням усіх технологічних процесів. Це гарантує надійність конструкції та здатне суттєво продовжити її термін експлуатації без повної заміни.

Ремонт пластикових вікон Позняки
До найбільш розповсюджених неполадок можна віднести:

  • не досить щільне замикання, через що утворюються протяги;
  • підклинювання запірного механізму, поломка замків;
  • природне зношування ущільнювачів;
  • перекос стулок;
  • несправності фурнітури;
  • тріщина склопакета.

Не слід забувати про якість монтажних робіт. Саме через некваліфікований підхід монтажників виникає більшість дефектів. Наприклад, елементарно погана герметизація рами може призвести до утворення протягів, накопичення надлишкової вологи, що веде до цвілі та грибків.

Виконуючи ремонт вікон на Позняках, наші майстри часто стикаються з неякісною установкою, що призвела до швидкого зношування всієї конструкції. Але в наших силах допомогти клієнту – досвід майстрів та високоякісні комплектуючі дозволять повернути ваші вікна в ідеальний стан.

Більш серйозні пошкодження (тріснуті склопакети) пов’язані з порушеним техпроцесом монтажних робіт. У таких випадках спочатку необхідно виправити причину утворення зайвого навантаження на раму. Це може бути перекоси, неправильний розрахунок точок кріплення. Тільки після цього можна замінити пакетне складання з гарантією її цілісності.
Знос механічних вузлів – найчастіша проблема

Ми виконуємо такі види відновлювальних робіт:

 

Регулювання вікна. Під цією операцією мається на увазі виставлення правильних зазорів та рівня рухомої частини конструкції. Після регулювання допуск частин, що сполучаються, не перевищує 1 мм, що вище, ніж заявлене виробником значення.

Заміна ущільнювачів. Часті процедури на вікнах з великим терміном експлуатації. Гумові елементи втрачають еластичність, тріскаються та рвуться. Утворюються щілини, якими вільно циркулює повітря з вулиці. Заміна ущільнювальних частин повністю вирішує цю проблему. Відновлення, заміна фурнітури. Має на увазі ремонт або встановлення нових керуючих елементів: ручки, куточки і т.д.

Переклинка вікна. Відновлення геометрії, вирівнювання всієї конструкції. Операція необхідна в тих випадках, якщо спостерігається суттєвий перекіс всіх елементів (більше 4-5 мм від нульового рівня). Ремонт пластикових вікон Київ Позняки не обмежуються описаними процедурами. У багатьох випадках майстри підбирають індивідуальний підхід до кожного окремого випадку.

 

Наші переваги:

 

Звертаючись до компанії «Окнаголд», клієнт отримує:

1. Професійний ремонт пластикових вікон у Києві на Позняках;

2. Вирішення будь-яких завдань з відновлення конструкції;

3. Тільки якісні комплектуючі;

4. 100% гарантія на виконані роботи.

 

Дзвоніть у Вікнаголд для отримання 100% якісних послуг з ремонту та регулювання вікон на Позняках!

 
 

© 2022 OknaGold. All Rights Reserved.