Заміна Склопакетів у Пластиковому Вікні

Металопластикові вікна – благо цивілізації, яке поступово перейшло в розряд промислових виробів першої необхідності. Хоча ПВХ-конструкції міцні та зносостійкі, але не вічні. Тому іноді виникає необхідність зробити реконструкцію ущільнювача, відремонтувати фурнітуру або може знадобитися заміна склопакетів. У таких випадках не покладайтеся на дилетантів – звертайтеся до фахівців із досвідом роботи.

Основні причини заміни склопакета

Позбутися старого склопакета власника змушують такі обставини:

  • Усунення шуму. Вуличний гомін, особливо якщо вікна виходять на жваве подвір’я або галасливу вулицю, дуже заважають комфорту мешканців квартири. Заміна склопакета на більш герметичний – безумовно вихід із положення.
  • Підвищення показників теплоізоляції. Встановлення енергозберігаючих вікон на третину знижує вартість комунальних платежів. Такі конструкції допомагають зберегти тепло у квартирі, а не гріють вулицю. Подібні варіанти скління забезпечені спеціальним напиленням скла, а між ними закачується спеціальний газ. Заміна звичайного склопакета на подібний знадобиться тим, хто цінує тепло, а також бажає заощадити.
  • Механічні пошкодження. Розтріскування, сколи або повністю розбите скло змушує власника вдаватися до екстреної заміни вікна. Пошкодженням сприяють зовнішні фактори, кліматичні особливості або порушення правил користування системами ПВХ.
  • Оптимізація показників безпеки. Якщо в квартирі чи будинку проживають маленькі діти або домашні улюбленці – питання безпеки особливо актуальні. У подібних випадках заміна склопакета робиться на міцніший, наприклад, з розжареним склом. Незайвим буде подбати і про заміну запірних механізмів та іншої фурнітури, на те, що перешкоджає відчиненню стулок.
  • Апгрейд вікон у новобудовах. Бюджетні варіанти квартир – вигідне придбання, але забудовники на такій житлоплощі безбожно заощаджують. Насамперед це проявляється в установці дешевих вікон. Викликавши фахівців нашої компанії, можна точно дізнатися – необхідна заміна конструкції повністю або достатньо доповнити її ще однією камерою.

Пошкоджений, недостатньо якісний або невідповідний склопакет – це підвіконня, що промерзло, внутрішній і зовнішній конденсат, небезпечний пліснявий грибок, постійні протяги та інші неприємності. Тому його заміна – не забаганка, а необхідність.

заміна склопакетів київ

Як вибрати: грамотна заміна склопакета

Залежно кількості камер визначаються технічні характеристики склопакета. Однокамерний – з двома склом, підходить не скрізь. Зазвичай вони встановлюються саме у новобудовах. Жити у квартирі з такими вікнами в кліматичних умовах України дуже некомфортно, і тут допоможе заміна склопакетів.

Найрозумніший варіант – купити двокамерний склопакет. Київ та інші міста країни знаходяться в помірно-континентальному поясі з морозними зимами, сирим міжсезонням та спекотним літом. Вікно з двома камерами відмінно захистить житло від холоду, спеки та перезволоження.

Трикамерний склопакет забезпечений чотирма склом і має значну вагу. Здебільшого використовують у північних областях зі зниженням температур до прикордонних рубежів.

Фахівці допоможуть заміряти, вибрати та купити склопакет (Київ та область), а також професійно встановити та провести його заміну. Не заощаджуйте на власному комфорті – звертайтеся до майстрів своєї справи!

 

Ми працюємо чесно та відповідально. Телефонуйте зараз і уточніть ціни на установку, налаштування обраного вами варіанта заміни склопакета в менеджерів компанії.

© 2022 OknaGold. All Rights Reserved.