Заміна ущільнювача на пластиковому вікні

Герметичність вікон – визначальний момент, який в першу чергу говорить про їхню якість. Що впливає цей показник? Найчастіше ущільнювальна гумка для вікон-ПВХ відповідає за коефіцієнт герметичності та її заміна вирішує питання позитивно, але так буває не завжди. Щоб дізнатися, що сприяє розгерметизації системи, необхідно звернутися до фахівців. Потрібна заміна ущільнювача на вікні? Майстри сервіс-центру ОкнаГолд – до ваших послуг!

 

Вартість заміни ущільнювача на вікнах ціна

Чому з вікна дує?

Якщо відзначаються продування, промерзання або зайвий шум, що доноситься з вулиці, виною цьому не завжди є неякісний ущільнювач, що розтріскався – існують і інші причини.

  • Неправильний тип ущільнювача. Якщо заміна ущільнювача у пластикових конструкціях була проведена дилетантом, то нерідко відзначається розбіжність типу гуми та системи скління. У таких ситуаціях потрібна повторна заміна – фахівець скористається каталогом і поставить прокладку, яка ідеально співпадає з моделлю м/п профілю.
  • Неправильний розмір. Мається на увазі невдала заміна, оскільки надмірно товстий ущільнювач не дозволить нормально закрити вікно. Отже, доведеться прикладати чималі зусилля та перевантажувати фурнітурні елементи, тим самим виводячи їх із ладу. Вирішення проблеми – заміна ущільнювача на відповідний.
  • Недостатній притиск. Якщо важливий момент проігноровано, то протяги, пил та вуличний шум – очевидний результат непрофесійності установника. Виправити проблему можна перекочуванням (заміною) гуми з достатнім притиском по всьому периметру конструкції.
  • переривання ланцюга. Ущільнювач на металопластиковому вікні повинен прокладатися безперервно, неодмінно з’єднуючись і закріплюючись зверху. Інакше герметичність не буде дотримано і знадобиться заміна комплектуючого.

Перш ніж робити висновки, спеціаліст з’ясує тип системи скління – є вироби, на яких заміна ущільнювачів неможлива, вони лише ремонтуються. Також майстер перевірить цілісність та стан двох контурів ущільнення – стулкового та рамного.

Заміна, регулювання або ремонт: чи завжди причина ущільнювача

Коли власник бачить промерзлі шибки та підвіконня, відчуває продування і намагається очистити раму від грибка, йому спадає на думку єдина думка – ущільнювач зіпсований і необхідна його заміна, оскільки герметичність порушена. Останнє твердження відповідає дійсності, а ось перші два – не завжди.

Майстри-діагности стверджують: тільки в 15% випадків справа в ущільнювачі і потрібна його заміна

Що ще може сприяти порушенню функціональності вікна?

  1. Порушено роботу фурнітури.
  2. Відзначаються проблеми з рамно-створним притиском.
  3. «Недоглянутий» ущільнювач.

Наприклад, якщо чутно характерний скрип при взаємодії з вікном – це вірна ознака, що гуму слід очистити та змастити – заміна не є обов’язковою. Під час миття вікон господині часто використовують спиртовмісні засоби, які сушать і руйнують структуру ущільнювача. Змастивши прокладки, краще звернути увагу і на фурнітуру, що також потребує обробки. Але застосовувати для цього однакові склади заборонено.

Недбайливі майстри не роблять собі праці скрупульозно з’ясовувати причину проблеми, що виникла, а йдуть за накатаною схемою – проводять заміну ущільнювача. Але якщо справа не в ньому, протяги та інші проблеми нікуди не зникають, а ситуація тільки погіршується.

Замінити ущільнювач на вікні ціна

ПВХ-вікна та алюмінієві системи скління: два різні підходи до заміни ущільнювача

І ті, й інші віконні конструкції виділяються своїми чудовими якостями та естетичними показниками, але існує між ними і різниця. Ущільнювачі для таких вікон – не взаємозамінна комплектуюча.

Алюмінієві вікна майже ніколи не виробляють за стандартом – нерідко це можуть бути навіть індивідуальні розміри пазів. Відповідно, гума ущільнювача металопластикового вікна категорично не підходить алюмінієвої конструкції. У результаті, за такими прокладками треба доглядати особливо ретельно, регулярно очищаючи та змащуючи їх, оскільки заміна ущільнювача на вікнах з алюмінію – досить дорогий захід.

Правила вибору: орієнтуємось на світові бренди

REHAU – найкраще, що може запропонувати промисловість віконних профілів та фурнітури. Саме тому фахівці ОкнаГолд працюють виключно із цією якісною продукцією. Відповідь для всіх, кого цікавить питання, скільки коштує заміна ущільнювача на пластикових вікнах (Київ) – 35 грн за погонний метр з роботою. Це усереднений показник – також зараз впливають обсяги діяльності та складність процесу заміни.

Чому ми зупинилися на німецькій компанії REHAU? Багаторічний досвід показує, що на даний момент гідної альтернативи цим виробам немає. Якщо порівняти продукцію аналогічного призначення від білоруських та українських фірм, переваги німецького ущільнювача є очевидними. Вітчизняна гума служить до двох років, а далі сохне, покривається тріщинами, втрачає цілісність і потребує заміни. Крім того, встановлення такого ущільнювача – справжній біль голови. Німецький товар при належному догляді зберігає якісні показники до 15 років, легко встановлюється та без проблем зберігається навіть у розпакованому вигляді.

Майстри компанії «вилікують» ваші вікна, допоможуть, якщо потрібна заміна ущільнювача на вікні і повернуть систему до повноцінного життя! Уточніть ціни вибраного вами варіанта заміни ущільнювача вікон у менеджерів компанії.

Запитання

Задати питання

Питання
2021-07-07 00:00

Скільки коштує замінити ущільнювач на вікні?

Відповідь
2021-07-07 00:00

Майстри компанії налаштують ваші вікна, допоможуть якщо потрібна заміна ущільнювача на вікні та повернуть систему до повноцінного життя! Уточніть ціни обраного вами варіанта заміни ущільнювача вікон менеджерів компанії.

Питання
2021-07-26 00:00

Чи потрібно міняти резинки на пластикових вікнах?

Відповідь
2021-07-26 00:00

Герметичність вікон – важливий показник, який говорить про їхню якість. Ущільнювальна гумка для вікон ПВХ відповідає за коефіцієнт герметичності і її заміна вирішує проблему.

Питання
2021-07-10 00:00

Як замінити ущільнювач на пластикових дверях?

Відповідь
2021-07-10 00:00

Рекомендуємо звернутися до наших майстрів для швидкої заміни

Питання
2021-07-26 00:00

Як правильно встановити ущільнювач на пластикові вікна?

Відповідь
2021-07-26 00:00

Потрібна заміна ущільнювача на вікні? Майстри сервіс-центру ОкнаГолд – до ваших послуг!

Питання
2021-07-24 00:00

Які ущільнювачі бувають для пластикових вікон? І чи можете ви доставити та встановити ущільнювач на вікно в Голосіївському р-ні?

Відповідь
2021-07-24 00:00

REHAU – чудові ущільнювачі. Саме тому віконні майстри нашої компанії працюють виключно із цією якісною продукцією. Ви можете викликати майстра по вікнах у Голосіївський район

Питання
2021-07-30 00:00

Цікавить заміна ущільнювача на пластикових вікнах у Києві на метро Позняки

Відповідь
2021-07-30 00:00

Ми готові допомогти у вирішенні всіх завдань із заміни ущільнювачів на металопластикових вікнах на Позняках

Питання
2021-08-03 00:00

Можна у вас купити гумки для ущільнювачів для пластикових вікон?

Відповідь
2021-08-03 00:00

Звичайно, наші менеджери допоможуть підібрати правильний варіант щодо оптимальної вартості.

Питання
2021-07-17 00:00

Ви продаєте німецький ущільнювач для пластикових вікон?

Відповідь
2021-07-17 00:00

Ми працюємо лише з перевіреними світовими брендами. Телефонуйте для замовлення необхідного ущільнювача.

© 2022 OknaGold. All Rights Reserved.