Захист на Вікна від Дітей

Як заблокувати вікна від дитини? Які бувають блокатори на вікна? Що таке дитячий замок на вікна? Як працює дитячий замок? Як захистити дітей від пластикових вікон? Скільки коштує захист вікна від дітей? Ціна послуг майстра із встановлення захисту від дитини на вікно?

Коли люди вибирають склопакети, то переважно звертають увагу на параметри заощадження енергії або шумоізоляцію. Але не варто ігнорувати такий момент як захист на вікна від дітей. Особливо якщо у будинку проживають молодші члени сім’ї. Подібна фурнітура може реально врятувати життя дитині, не допустивши форс-мажорної ситуації чи трагедії. Варіантів зазначеного захисту від дітей може бути безліч, опишемо найпопулярніші з них.

 захист на вікна від дітей, встановлення замків на вікна від дітей

Захисна фурнітура на металопластикові вікна: діти в безпеці

Ні для кого не секрет, що малі діти дуже цікаві і майже позбавлені інстинкту самозбереження. Це природно через мінімальний життєвий досвід. Тому нерідко трапляються випадання з вікна, що іноді призводять до трагедій. Завдання батьків та інших родичів – забезпечити надійний захист маленьким непосидам та бешкетникам.

Примітно, що таким чином можна вирішити цілий ряд додаткових завдань. По-перше, так можна убезпечити домашніх вихованців і мінімізувати шанси вандального проникнення в квартиру. Особливо це актуально у випадках, коли приміщення знаходиться на перших або останніх поверхах будівлі.

 

Варіанти захисту вікна від дітей

Безумовно, всі наведені нижче товарні позиції призначені для захисту від дітей. Вони перевірені часом та роками практики, а отже, зарекомендували себе якнайкраще.

  • Ручка з ключем;
  • Дитячий замок на вікна BSL;
  • Віконні тросики;
  • Замки на вікна від дітей Penkid;
  • Замок прихованого типу захисту;

А тепер давайте розглянемо кожен із цих варіантів. І ви зможете підібрати найбільш підходящий для вас спосіб убезпечити свою дитину.

Ручка з ключем

Насамперед, це найбільш елементарний та простий спосіб захисту вікна від дітей. Виріб складно відрізнити від звичайної фурнітури для відкривання/закривання. Здійснити монтаж такої ручки за бажання і достатньої вправності можна самостійно, замінивши нею стару. Після того як ручка захисту від дітей втратить актуальність, її місце можна повернути звичайну. Процедура не залишить ні найменшого сліду.
Пропонується два варіанти фурнітури для захисту від дітей, польських та австрійських виробників. У першому випадку дитячий замок на вікна оснащений кнопкою, яка у віджатому стані працює як звичайна ручка.

Якщо натиснути кнопку, то зафіксувати вікно можна і без використання ключа. Але необхідно розуміти, що для залучення основних функцій австрійської фурнітури ключ обов’язковий і без нього не обійтися. Вікно надійно фіксується або в закритому, або у відкидному положенні (при зміні режиму ключ обов’язково доведеться вставляти в замкову щілину, у тому числі, і для активації механізму провітрювання). Варто відзначити, що ринок повний контрафактних виробів захисту, які легко відкриваються навіть за допомогою побутової викрутки, тим самим наражаючи на небезпеку дітей, які проживають у квартирі або будинку. Ручки із замком виробництва Польщі або Австрії підходять переважно для захисту дверей, на відміну від наступного варіанту.

Ручка з ключем на вікно ціна, замки на вікна від дітей

Дитячий замок на вікна BSL

Цей дуже популярний вид фурнітури, що забезпечує відмінний захист від дітей, і найбільш затребуваний. Фіксація здійснюється внизу віконної стулки, причому ключ знадобиться лише у разі розблокування вікна. Тому встановлення такого замку від дітей найкраще довірити професіоналам майстрам. Це важливо, оскільки якщо це зробити неправильно, конструкція просто не втримає важку стулку. Також при неправильному монтажі можуть бути помітні продування. Зважаючи на місце встановлення компонента для захисту від дітей, замок доцільніше використовувати на вікнах, а не дверях, оскільки інакше доведеться постійно нахилятися. Фурнітура цього типу дуже надійна і славиться своєю зручністю, хоча б тому, що ключ потрібно використовувати не завжди. До речі, ключі у виробах захисту від дітей нерідко роблять червоні кольори для привернення уваги, щоб власник їх не втрачав.

Дитячий замок на вікна BSL ціна, захист від дітей на вікна

Віконні тросики

Тросики – один із найпростіших типів захисту вікна від дітей. Безперечно, цей варіант практично не порушує функціональність вікна і не привносить до неї помітних змін. Також монтаж дуже простий, а встановлювати троси можна як на алюмінієві вікна, так і на ПВХ-конструкції. Єдиний мінус – естетичні параметри. По-перше, для встановлення цього виду захисту доведеться свердлити профіль, а по-друге, сам віконний трос виглядає досить скромно і невибагливо, але це не впливає на його функціональність і безумовну корисність.

Віконні тросики ціна, замок на вікна від дітей

 

Замки на вікна від дітей Penkid

Цей продукт можна назвати абсолютним аналогом замку від дітей системи BSL (Baby Safe Lock). Примітно, що такий захист представлений у кількох варіантах кольору. До речі, крім класичних, дуже популярний відтінок антрациту. Цю фурнітуру можна інтегрувати і в алюмінієві рами. Зовні замок захисту від дітей досить лаконічний у дизайні, без вишукувань, тому на смак деяких користувачів він може здатися надто непоказним та простим. Інші, навпаки, вважають цей момент позитивним. З іншого боку, така простота приваблює багатьох.

Замок прихованого типу захисту

У порівнянні з іншими пристроями, це найдорожчий фурнітурний варіант захисту. Замок фіксує нижню частину вікна та прихований усередині рами. Замок виготовлений у Німеччині і дуже складний в установці, отже, потребує професійного монтажу. Понад те, з естетичної погляду виглядає бездоганно рахунок прихованого механізму. Через те, що на ринку цей вид захисту від дітей часто підробляють, не ризикуйте. Звертайтеся в компанії, які з повагою ставляться до своїх клієнтів.

 

Що вибрати

Крім названих фурнітурних елементів, призначених для захисту від дітей, існують і недорогі бюджетні варіанти на кшталт простих блокаторів. Вони швидше підходять щоб убезпечити свійських тварин. Адже навіть найменші діти швидко зрозуміють, куди натискати для відчинення вікна при використанні такого простого блокатора.

Безумовно, така широка наявність різних колірних варіацій виробів, створених для захисту дітей, дозволяє вибрати найбільш оптимальний товар для конкретної системи скління. Звернувшись до нашої компанії, кожен клієнт отримає безкоштовну консультацію та якісний замок з можливим монтажем (послуга надається за бажанням замовника).

Ми працюємо чесно, професійно та якісно. Подумайте про безпеку вчасно, телефонуйте зараз і уточніть ціни на встановлення, налаштування обраного вами варіанта захисту дитини у менеджерів компанії. Захистіть своїх близьких від несподіванок!

Запитання

Задати питання

Питання
2021-07-21 00:00

Як встановити замки на вікна від дітей? замки на вікна від дітей купити у вас без встановлення можливо?

Відповідь
2021-07-22 00:00

Зателефонуйте менеджеру нашої компанії, отримайте вичерпну консультацію щодо встановлення ручки із замком на вікна, дитячих замків на вікна, тросиків на вікна тощо. Після того як ви визначитеся з найбільш підходящим варіантом, фахівці компанії встановлять захист на вікна. Також є варіант придбання механізмів без замовлення установки.

Питання
2021-07-12 00:00

Дуже непокоїть надійний захист від випадання дітей із вікон. Як захистити вікна від дітей?

Відповідь
2021-07-12 00:00

Пропонуємо такі варіанти для захисту вікна від дітей: Ручка з ключем; Дитячий замок на вікна BSL; Віконні тросики; Замки вікна від дітей Penkid; Замок прихованого типу захисту;

Питання
2021-07-05 00:00

Як заблокувати ручку пластикового вікна від дитини?

Відповідь
2021-07-05 00:00

Ручка з ключем – це найбільш елементарний та простий спосіб захисту вікна від дітей.

Питання
2021-07-14 00:00

Що таке дитячий замок на вікна? Який найкращий захист на вікна від дітей?

Відповідь
2021-07-14 00:00

Замок на вікно - дуже популярний вид фурнітури вікна для захисту від дітей, і він найбільш затребуваний. Фіксація здійснюється внизу стулки вікна, ключ знадобиться лише у разі розблокування вікна. Ми працюємо лише з перевіреними брендами.

Питання
2021-07-19 00:00

Дитячі замки на вікна із встановленням? Ми на Троєщині, чи виїжджаєте сюди?

Відповідь
2021-07-19 00:00

Ви можете замовити у нас дитячі замки на вікна з установкою, в тому числі і на Троєщині , а також є варіант замовлення пристрою для самостійної установки

Питання
2021-07-19 00:00

Дитячий замок на вікна який найкращий?

Відповідь
2021-07-19 00:00

Звернувшись до нашої компанії з ремонту та регулювання вікон, кожен клієнт отримає безкоштовну консультацію та якісний замок з монтажем за розумну ціну

Питання
2021-07-26 00:00

Блокатор на вікна від дітей ставите? Якщо ми на Позняках, виїдете до нас?

Відповідь
2021-07-26 00:00

Так, ми пропонуємо послуги встановлення пристроїв на вікна для захисту дітей (замки, що забезпечують безпеку на вікна від дітей). Так, у нас можна замовити таку послугу на Позняках

Питання
2021-07-15 00:00

Захисні замки на вікна від дітей можливе термінове встановлення?

Відповідь
2021-07-15 00:00

Захист на вікна від дітей – установка у нас швидко, надійно, за чудовою ціною. Ми працюємо оперативно та за хорошими цінами

Питання
2021-07-23 00:00

Захист на вікна від дітей відгуки клієнтів у вас є?

Відповідь
2021-07-23 00:00

Безумовно, за роки роботи ми накопичили багаж зворотного зв'язку від клієнтів, ми гарантовано допоможемо підібрати найбільш підходящий вам варіант пристрою для захисту дитини від ризиків, пов'язаних з експлуатацією вікон в квартирі або будинку

Питання
2021-07-19 00:00

Захист на дерев'яні вікна від дітей робите?

Відповідь
2021-07-19 00:00

Ми встановлюємо "дитячий" захист на сучасні вікна, у тому числі на дерев'яні вікна.

Питання
2021-08-02 00:00

Потрібен захист вікна від дітей Київ. Як викликати майстри у Голосіївський район?

Відповідь
2021-08-02 00:00

Телефонуйте в робочий час для уточнення всіх питань, а також для виклику майстра по Києву, у тому числі Голосіївському районі

© 2022 OknaGold. All Rights Reserved.