【Утеплення вікон】 готуємося до зими правильно

З настанням холодної пори року, питання, як утеплити пластикові вікна, стає особливо гостро. Спочатку виробники ПВХ-конструкцій позиціонують свою продукцію як продувається і промерзає, але, на жаль, це не завжди відповідає дійсності. Теплоізоляція вікон залежить від багатьох факторів, серед яких виділяють статусність виробника вироби, а також вік системи скління. Отже, утеплення вікон — розберемося в питанні докладніше!

 

Утеплення пластикових вікон Київ

Продуває вікна: причини виникнення проблеми

В першу чергу, варто відзначити, що якщо з недавно встановленого вікна відчутно дме протягом, то всі питання адресуються до виробника і установників склити системи. Це цілком справедливо, оскільки або вікно зроблено з порушеннями технологічного процесу, або встановлено з грубими помилками.

Якщо дуэ з пластикових вікон, яким вже кілька років, то причини можуть бути наступними:

  • Перекіс рами ПВХ-вікна і розгерметизація стиків. Подібні проблеми нерідко виявляються внаслідок усадки новобудови.
  • Знос комплектуючих. Як правило, це ущільнювач, який з часом висихає і розтріскується. Особливо подібна проблема характерна для дешевих склити систем. Другим слабкою ланкою, що вимушує утеплити вікна на зиму, є вихід з ладу притискних механізмів, знову-таки через тривалого терміну експлуатації.
  • Відсутність профілактики. Це найважливіший момент, який не можна ігнорувати. Бюджетні віконні системи необхідно регулювати двічі на рік, а більш дорогим досить одного разу. У послугу входить змазування ущільнювача і пазів, регулювання притиску, огляд і діагностика стану фурнітури. Справа в тому, що проблеми іноді не виявляють себе явно і відразу — вони стають видні занадто пізно, коли ремонту або заміни ПВХ-вікна не уникнути.

Існують неполадки, які можна виправити самостійно, але далеко не все. Наприклад, утеплення укосів зовні — робота, яку доцільніше довірити майстрам, особливо, якщо вікно знаходиться високо і для здійснення процесу знадобляться послуги промислових альпіністів.

Також утеплення вікон часто пов’язано з заміною фурнітури. Є моделі, які вимагає індивідуального підбору комплектуючих за допомогою каталогів від виробника. Крім того, до деяких вікон деталі вже не випускають і тільки майстер здатний підібрати ідеально підходящий варіант.

Утеплення вікон за допомогою фахівців — гарантія мінімізації тепловтрат в приміщенні!

Поширені способи визначити джерело продування, доступні кожному:

  1. Обстежити периметр вікна за допомогою долоні.
  2. Притиснути аркуш паперу віконної стулкою.

Доморощені способи утеплення, відомі ще з радянських часів, включають в себе проклеювання стиків монтажним скотчем, заповнення щілин підручними матеріалами, застосування теплосберегающей плівки і навіть використання щільних штор. Очевидно, що не всі з цих способів дієві і естетично привабливі.

Утеплити пластикове вікно

Герметизація ПВХ-вікон: довіртеся майстрам!

Дует з вікна? Значить, пора утеплятися! Головне, на чому не можна економити — це послуги фахівців і якість матеріалів. Якщо необхідно утеплення зовнішніх укосів, заміна ущільнювача, регулювання притиску і інші дії, викликайте майстрів нашої компанії!

Перше, що зробить фахівець — оцінить стан вікна. Після діагностики майстер прийме рішення, що потрібно зробити: утеплити вікно під відливом, замінити що вийшла з ладу гуму або штапик, відрегулювати притискні механізми, провести герметизацію підвіконня монтажною піною і ін.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж заміна ущільнювача, але цей процес має важливий нюанс — конфігурація кожного комплектуючого індивідуальна. Таким чином, необхідно підібрати ущільнювач до конкретної моделі, щоб утеплення вікон було коректним.

Фахівці компанії допоможуть склити системам виконувати свої функції найкращим чином і зроблять ваші зими теплими! Уточніть вартість утеплення вікон у менеджерів компании.

 

UA | RU

© 2021 OknaGold. All Rights Reserved.